Server

12V/48W AC/DC PWR ADPTR 2.1/5.5MM

12V/48W AC/DC PWR ADPTR 2.1/5.5MM

Garantie 12 luni..

191,29RON Fără TVA: 160,75RON

57416 2x10GBASE-T PCIe Adapter

57416 2x10GBASE-T PCIe Adapter

Broadcom 57416 10GBASE-T 2-Port PCIe Ethernet AdapterGarantie 12 luni..

1.615,40RON Fără TVA: 1.357,48RON

Broadcom 57414 Dual Port 10/25GbE SFP28

Broadcom 57414 Dual Port 10/25GbE SFP28

Broadcom 57414 Dual Port 10/25GbE SFP28Garantie 12 luni..

1.934,22RON Fără TVA: 1.625,39RON

Broadcom 57416 DP 10GbE BaseT OCP

Broadcom 57416 DP 10GbE BaseT OCP

Broadcom 57416 Dual Port 10GbE BASE-T Adapter, OCP NIC 3.0Garantie 12 luni..

2.618,97RON Fără TVA: 2.200,81RON

Broadcom PCIe 2x1Gb RJ45 Adapter

Broadcom PCIe 2x1Gb RJ45 Adapter

Broadcom NetXtreme PCIe 1Gb 2-Port RJ45 Ethernet AdapterGarantie 12 luni..

545,37RON Fără TVA: 458,29RON

Broadcom PCIe 4x1Gb RJ45 Adapter

Broadcom PCIe 4x1Gb RJ45 Adapter

Broadcom NetXtreme PCIe 1Gb 4-Port RJ45 Ethernet AdapterGarantie 12 luni..

642,35RON Fără TVA: 539,67RON

CABLU DUBLU PT, DINAM, NEGRU

CABLU DUBLU PT, DINAM, NEGRU

468004 Cablu Dublu pentru Dinam NegruGarantie 24 luni..

5,20RON Fără TVA: 4,37RON

Dell Intel i350-T4 1Gb Quad Port HP

Dell Intel i350-T4 1Gb Quad Port HP

Dell Intel i350-T4 1Gb Quad Port HPGarantie 12 luni..

1.688,21RON Fără TVA: 1.418,66RON

Dell Networking Transceiver, 25GbE SFP28

Dell Networking Transceiver, 25GbE SFP28

Dell Networking, Transceiver, 25GbE SFP28 SR, MMF, Duplex LC..

1.173,58RON Fără TVA: 986,20RON

DL Networking Tandem Switch Tray

DL Networking Tandem Switch Tray

DL Networking Tandem Switch TrayGarantie 12 luni..

99,65RON Fără TVA: 83,74RON

DL Riser One x16 PCIe Gen3 LP R740/XD

DL Riser One x16 PCIe Gen3 LP R740/XD

DL Riser with One x16 PCIe Gen3 LP (slot 4) at least 2 processorsR740/XD CusKitGarantie 12 luni..

104,42RON Fără TVA: 62,54RON

HPE 1 MINI SAS HD - 4 MINI SAS FO 2M CBL

HPE 1 MINI SAS HD - 4 MINI SAS FO 2M CBL

HPE 1 Mini SAS HD - 4 Mini SAS FO 2M CblGarantie 12 luni..

1.417,21RON Fără TVA: 1.190,93RON

HPE 1GBE 4P BASE-T BCM5719 ADPTR

HPE 1GBE 4P BASE-T BCM5719 ADPTR

Garantie 12 luni..

500,56RON Fără TVA: 420,64RON

HPE CABLU MULTIMOD 5M OM3AJ836A

HPE CABLU MULTIMOD 5M OM3AJ836A

Garantie 12 luni..

334,69RON Fără TVA: 281,25RON

HPE DL160/120 GEN10 M.2 SATA CBL KIT

HPE DL160/120 GEN10 M.2 SATA CBL KIT

Garantie 36 luni..

86,42RON Fără TVA: 72,62RON

Se afişează de la 1 până la 15 din 31 (3 Pagini)